Naser Osmani shan Arabinë Saudite

Autori:Gazeta Fjala

Naser Osmani deputeti i LDK-së, pasi ka marrë lajmin që Kosova nuk u votua për në UNESCO  ka reaguar në rrjetin social Facebook duke sharë ashpër vendet e Arabisë, transmeton Gazeta Fjala.

Më poshtë është postimi i plotë i Osmanit:

“Kosovaret moti e kan dhjerë Serbin, Rusin…… ( kerkoj falje per fjalor ) por tani ta dhjefsha Arabin, Sirin…..”, ka shkruar Osmani. / Gazeta Fjala/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/naser-osmani-shan-arabine-saudite/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala