Naser Osmani kërkon shmangie nga rregullorja

Autori:Gazeta Fjala

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Buxhet dhe Financa, Naser Osmani ka kërkuar nga deputetët që të votohet shmangia nga Rregullorja e Kuvendit.

“Më datë 4 nëntor, Komisioni për Buxhet dhe Financa  ka mbajtur mbledhje, ka shqyrtuar buxhetin dhe ka kërkuar nga Kryesia e Kuvendit që të shmangemi nga rregullorja në mënyrë që buxheti të miratohet, siç jemi marrë vesh me Fondin Monetar Ndërkombëtar”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/naser-osmani-kerkon-shmangie-nga-rregullorja/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala