Naser Mexhuani zgjidhet kryetar i PDK-së në Kastriot

Autori:Avdyl Pajaziti

Dega e PDK-së në Kastriot në mbledhjen e mbajtur të shtunën me datën 07.11.2015 ka zgjedhur kryetarin e ri të kësaj dege.

Naser Mexhuani është zgjedhur të jetë në krye të PDK-së dega në Kastriot.

Zgjedhja e tij është bërë nga këshilli drejtues i kësaj partie.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/naser-mexhuani-zgjidhet-kryetar-i-pdk-se-ne-kastriot/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala