Naser Ferri: Po sulmohem për shkak të parimeve që kam (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Akuza për sjellje të papërgjegjshme studentët po ia bëjnë profesorit të Fakultetit Filologjik, Naser Ferri, por ky i fundit i mohon ato, duke thënë se po sulmohet për shkak të parimeve në vlerësimin e studentëve.

Një grup i studentëve të Gjuhës Shqipe po thonë se sjelljet e mësimdhënësin e latinishtes nuk janë etike.

Studentët po e fajësojnë edhe për ngacmime seksuale, njofton Klan Kosova.

Këto akuza po i bazojnë në pohimet e kolegeve të tyre për të cilat po thonë se po frikësohen të dalin publikisht.

Kurse profesor Ferri i hedh poshtë këto akuza, duke thënë se në këtë periudhë të afatave të provimeve po sulmohet për shkak të parimeve në vlerësimin e studentëve.

Kërkesën e studentëve për shkarkim të profesorit Naser Ferri e ka aprovuar dekanati i fakultetit, pas vendimit të komisionit disiplinor. /Klan Kosova/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/naser-ferri-po-sulmohem-per-shkak-te-parimeve-qe-kam-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala