Nait Hasani: Vota pro Speciales, është votë kundër lirisë së Kosovës

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i PDK-së, Nait Hasani ka thënë se nuk do të votojë pro krijimit të Gjykatës Speciales.

Ai këtë qëndrim e ka dhënë përderisa ka treguar disa fotografi ku dëshmon krimin serb në burgun e Dubravës.

“Nëse unë do të votojë, kjo do të thotë se unë jam kundër qlirmit të Kosovës dhe lirisë time”.

Ai ka kërkuar që të bëhet votim i fshehtë për këtë gjykatë. /ORAinfo/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nait-hasani-vota-pro-speciales-eshte-vote-kunder-lirise-se-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala