Nait Hasani nuk i bindet “shefit”, sërish lëshon mbledhjen

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i PDK-së Nait Hasani sërish ka dal nga mbledhja e grupit parlamentar të PDK-së, i ftuar nga lideri I kësaj partie Hashim Thaçi . Nait Hasani ka qenë kundër Gjykatës Speciale edhe më herët, ai as kësaj radhe nuk e mbështet atë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nait-hasani-nuk-i-bindet-shefit-serish-leshon-mbledhjen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala