Nafta në Kosovë më lirë se në Shqipëri, Turqi, Kroaci e Bullgari

Autori:Gazeta Fjala

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagon lidhur me çmimin e naftës në vendin tonë, ndërsa thotë se është ndër më të shtrenjtët në Europë.

Duke publikuar një listë të çmimeve të naftës sipas vendeve ai thotë se është pa koment nga hajdutëria

“Pa koment nga buletini i hajdutërise qeveritare: Ja renditja e vendeve me naftën më të shtrenjtë për ditën e sotme. Shqipëria e para në Ballkan, e gjashta në Europë”, shkruan Basha në profilin e tij në Facebook./noa.al

Çmimet e derivateve të naftës

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nafta-ne-kosove-me-lire-se-ne-shqiperi-turqi-kroaci-e-bullgari/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala