Mustafi i krahason me vetura Ronaldon dhe Messin

Autori:Avdyl Pajaziti

Futbollisti shqiptar i Valencias Shkodran Mustafi është i mendimit se debate mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit është si debate mes Ferrarit dhe Lamborghinit. Sipas asaj që shkruan “Goal.com”, futbollisti i Kombëtares gjermane shprehet se ka pak diferenca mes dy kampionëve.

“Është si të krahasosh një Ferrari dhe një Lamborghini. Cristiano të ndëshkon nëse i le sado pak hapësirë, ndërsa Messi e krijon shansin edhe pa patur fare hapësirë”, shprehet Mustafi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafi-i-krahason-me-vetura-ronaldon-dhe-messin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala