Mustafa,Veseli dhe Thaçi në takim

Autori:Gazeta Fjala

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, kryetari i Kuvendit Kadri Veseli dhe zëvendëskryeministri po zhvillojnë një takim të përbashkët.

Temë takimi është situata e krijuar para fillimi të seancës së Kuvendit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafaveseli-dhe-thaci-ne-takim/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala