Mustafa raporton për të arriturat në ekonomi

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri i Republikës së Kosovës Isa Mustafa do të mbajë sot konferencë për media, ku do të prezantojë të arriturat e Qeverisë në fushën e zhvillimit ekonomik.

Pres-konferenca do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë, me fillim në orën 11:00.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafa-raporton-per-te-arriturat-ne-ekonomi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala