Mustafa: Qeveria do të vazhdojë punën e saj deri më 2018

Autori:Avdyl Pajaziti

Në ditën kur janë bërë 17 vjet nga vrasja e veprimtarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Enver Maloku, kryeministri i Kosovës, njëherësh kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka komentuar protestën e opozitës dhe atë se çfarë do të ndodh pas protestës së 9 janarit.

Mustafa shumë shkurt është përgjigjur se institucioni që ai drejton do të vazhdojë me punën e tij deri në fund të mandatit, 2018.

“Qeveria do të vazhdoj të punoj deri në vitin 2018…”, tha Mustafa.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafa-qeveria-do-te-vazhdoje-punen-e-saj-deri-me-2018/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala