Mustafa: Nuk më shqetësojnë vezët

Autori:Gazeta Fjala

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa në manifestimin e Ditës së Mjedrës është larguar nga Podujeva nën përcjelljen e forcave të mëdha policore.

Para se të largohej kryeministri Mustafa ka thënë shkurt se nuk e shqetësojnë vezët.

E rëndësishme për të është që punët po shkojnë si duhet. “Nuk më shqetësojnë vezët me rëndësi se punët po shkojnë mirë”, ka thënë Mustafa.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafa-nuk-me-shqetesojne-vezet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala