Mustafa: Njerëzit e Shpend Ahmetit le të thyejnë vo

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri e ka krahasuar me glacitje zogjsh aksionin e mbrëmshëm të Vetëvendosjes, kur makina e tij u gjuajt me ve deri sa po shkonte për intervistë në televizionin publik.

Mustafa thënë se këtë aksion e bënë ata që marrin rrogë prej Shpend Ahmetit e Dardan Sejdiut.

“Mbrëmë deri sa shkoja në intervistë në RTK dëgjova një krismë në makinë, por mendova qe ishte jashtëqitje (glacitje ) e zogjve. Më paskan gjuajtur me vezë njerëzit që marrin rrogë te Shpend Ahmeti dhe Dardan Sejdiu. Pasi nuk po punojnë asgjë tjetër për qytetarët, le të thyejnë vo. Shpresoj se nuk i qojnë poshtë, kur ti thyejnë ua japin punëdhënësve të tyre me i ngrënë”, ka shkruar Mustafa në Facebook.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafa-njerezit-e-shpend-ahmetit-le-te-thyejne-vo/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala