Mustafa merr urime nga Presidenti Obama dhe familja e tij

Autori:Avdyl Pajaziti

Është praktikë e hershme që mes burrështetasve të shkëmbehen kartolina në kohë festash.

Duke vazhduar këtë traditë, Presidenti i SHBA-ve, Barack Obama ka dërguar një kartolinë urimi për festën e Vitit të Ri në adresë të kryeministrit Mustafa.

Kartolina përmban një urim të ngrohtë dhe është e nënshkruar nga vet presidenti Obama, gruaja e tij Michelle, nga vajzat Mali Ann dhe Sasha, por vërehet edhe “pjesëmarrja në letër” e qenve të tij Bo dhe Sunny.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafa-merr-urime-nga-presidenti-obama-dhe-familja-e-tij/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala