Mustafa: Katër marrëveshje finalizohen me 24 gusht

Autori:Avdyl Pajaziti

Isa Mustafa ka thënë se datën 24 gusht do te zhvillohet takimi në nivel teknik në Bruksel për katër marreveshjet që priten të nënshkruhen në pako.

“Parimet themelore per asociacionin, kodi telefonik, energjia dhe rra mbi Ibër janë marveshjet që pritët të nënshkruhen”, ka thënë Mustafa.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafa-kater-marrveshje-nenshkruhen-me-24-gusht/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala