Mustafa: Jemi të gatshëm për dialog me opozitën, vazhdojmë dialogun me Serbinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri Isa Musytafa ndëkaq në prononcimin e tij para gazetarëve bashkë me Sekretarin Kerry ka thënë se Qeveria është e gatshme për dialog me opozitën, por sipas tij, bisedime me palën serbe do të vazhdojnë.

“Edhe përkundër veprimeve të dhunshme  të opozitës për të kundërshtuar marrëvehshjet me Serbinën dhe demarkacionin, Qeveria është e vendosur të vazhdojë dialogun me Serbinë . Jemi të gatshëm për dialog me opozitën por kundërshtojmë dhunën” ka thënë ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafa-jemi-te-gatshem-per-dialog-me-opoziten-vazhdojme-dialogun-me-serbine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala