Mustafa e Limaj rikthejnë afërsinë politike, mbrëmë u takuan sërish

Autori:Avdyl Pajaziti

Afërsia e Isa Mustafës me Fatmir Limajn, e krijuar që nga koha e bllokut opozitar, duket se nuk ka ndryshuar.
Mbrëmë rreth orës 21:00, kryeministri Isa Mustafa dhe kryetari i Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj janë parë së bashku në restorantin “Orion”, ku kanë diskutuar me njëri-tjetrin gati një orë.

Dëshmitarët e takimit tregojnë se muhabeti i tyre dukej shumë miqësor, por nuk kanë arritur të kuptojnë se për çfarë kanë biseduar me njëri-tjetrin.

Megjithatë, konsiderata e Limajt për Mustafën vërehet edhe në deklaratat e tij publike, në të cilat tregohet shumë i kujdesshëm për ta ruajtur sa herë që i duhet të flas për të.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafa-e-limaj-rikthejne-afersine-politike-mbreme-u-takuan-serish/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala