Mustafa dhe Bajrami konferencë të përbashkët për UNESCO-në

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, do të mbajë konferencë për medie lidhur me procesin e anëtarësimit të Kosovës në UNESCO.

Konferenca do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë, në orën 10:30

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafa-dhe-bajrami-konference-te-perbashket-per-unesco-ne/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala