Mustafa anulon konferencën për ta takuar presidenten (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri Isa Mustafa ka anuluar konferencën për media që ka pasur me ministrin e shëndetësisë, Imet Rrahmani dhe është parë duke shkuar në presidencë, raporton Indeksonline.

Arsyeja pse Mustafa ka shkuar në presidencë ende nuk dihen, por ajo shihet me një pjesë të kabinetit të tij./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mustafa-anulon-konferencen-per-ta-takuar-presidenten-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala