Musliu: “Jemi shëndosh e mirë” (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, përmes një postimi në facebook, u ka treguar familjarëve të deputetëve se ata janë shëndosh e mirë, transmeton Gazeta Fjala

Musliu në facebook, shkruan:

“Të gjithë familjarët e deputetëve të pozitës i njoftoj se për asnjë moment nuk do të bijmë në provokimin e rrugaqve dhe jemi shëndosh e mirë”./Gazeta Fjala/

12084233_10153217898168479_266808907_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/musliu-jemi-shendosh-e-mire-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala