Mushkolaj për protestën: Është betejë e komandantëve për t`i mbrojtur privilegjet e veta

Autori:Avdyl Pajaziti

Analisti për çështe politike, Imer Mushkolaj ka komentuar lidhur me ngjarjet e sotshme në Prishtinë, ku opozita organizoi protestë pasi që Gjykata Themelore dha vendim që deputetja Donika Kadaj Bujupi të mbetet në paraburgim për 30 ditë.

Mushkolaj ka thënë se e tërë kjo, është betejë e komandantëve të cilët duan ta mbrojnë veten dhe privilegjet e veta.

“Kjo është betejë e komandantëve për ta mbrojtur veten dhe privilegjet e veta. Shteti duhet ta mbrojë qytetarin”, ka shkruar Mushkolaj në Fcebook.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mushkolaj-per-protesten-eshte-beteje-e-komandanteve-per-ti-mbrojtur-privilegjet-e-veta/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala