Mushkolaj për Hysenin: Kaq i vogël sa shumë shpenzime, po me qenë më i madh?

Autori:Avdyl Pajaziti

Shpenzimet e zyrtarëve politik të Kosovës gjatë vizitave të tyre në shtetet e jashtme, po arrijnë në shuma marramendëse, deri në dhjetra mijëra euro.

Rasti i fundit i Skender Hysenit, që sipas raportimit të medieve ka shpenzuar 10 mijë euro, është bërë shkak i komenteve të analistëve kosovarë.

Imer Mushkolaj nuk ka hezituar të shkruajë në profilin e tij në Facebook lidhur me këtë rast, ku e ka quajtur Hysenin aristocrat, transmeton Indeksonline.

“Ky është aristokrat. Kaq i vogël, e çfarë shpenzimesh maramendëse. Po me konë ma i madh?”, ka shkruar Mushkolaj./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mushkolaj-per-hysenin-kaq-i-vogel-sa-shume-shpenzime-po-me-qene-me-i-madh/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala