Mulliqaj: Protesta nuk ndalet deri të lirohet Kadaj-Bujupi

Autori:Avdyl Pajaziti

Sektari VV’së, Dardan Mulliqaj ka thënë se nuk do të ndalen derisa të lirohet deputetja Donika Kada-Bujupi. Ai bëri të ditur se Policia ka arrestuar katër persona, ndër ta Zgjim Hyseni dhe Artan Abrashi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mulliqaj-protesta-nuk-ndalet-deri-te-lirohet-kadaj-bujupi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala