Muharrem Sfarqa pinë me shoqëri, veturën mbi trotuare (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Muharrem Sfarqa, se ka problem se ku e parkon veturën zyrtare.

Ai mbrëmë ka shkuar në një lokal të natës me shoqëri derisa veturën e ka parkuar në trotuare.

Sfarqa është edhe Kryetar i Degës së LDK’së në Ferizaj derisa pozitën e Kryetarit të Qytetit e ka marrë në zgjedhjet e fundit lokale.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/muharrem-sfarqa-pine-me-shoqeri-veturen-mbi-trotuare-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala