MPJ: Kosovarët të qëndrojnë brenda

Autori:Zekirja Shabani

Ministria e Punëve të Jashtme ka reaguar pas sulmeve që janë duke ndodhur në Turqi. Në një postim të Twitter, MPJ ka kërkuar nga qytetarët e Kosovës që të qëndrojnë brenda dhe ti mënjanohen masës.

Jemi duke i përcjell me vëmendjen zhvillimet në Turqi. Këshillojmë qytetarët e Kosovës aty të qëndrojnë brenda dhe mënjanojnë masat”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mpj-kosovaret-te-qendrojne-brenda/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala