MPB-ja konfirmon: Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj janë në mesin e të vrarëve

Autori:Avdyl Pajaziti

Ministria e Brendshme ka konfirmuar shkrimin e një dite më parë të TV-Alsat se Mirsad Ndrecaj, komandant NATO dhe Beg Rizaj, komandant Begu gjenden në mesin e 14 të vrarëve nga grupi i armatosur që ditë më parë zhvilloi përleshje me forcat policore në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mpb-ja-konfirmon-mirsad-ndrecaj-dhe-beg-rizaj-jane-ne-mesin-e-te-vrareve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala