Moti për dy ditët e ardhshme

Autori:Avdyl Pajaziti

Temperaturat për ditën e nesërme dhe të shtunën pritet të nisin nga ajo më e ulëta në 3 gradë celsius, deri në 12 maksimalja.

Të premten, temperaturat do të nisin me 5 gradë, ndërsa pasdite do të arrijnë deri në 9 gradë celsius.

Ndërsa, të shtunën temperaturat do të jenë nga 3 deri në 12 gradë.

Temperaturat më të larta do të shënojnë në qytetin e Prizrenit nga 6 deri në 13 gradë.

Më poshtë mund të shihni grafikun me temperaturat që do të mbretërojnë në qytetet e Kosovës për ditën e premte dhe të shtunë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/moti-per-dy-ditet-e-ardhshme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala