Mot i ndryshueshëm në ditët në vijim

Autori:Avdyl Pajaziti

Do të mbajë mot me diell dhe i ndryshueshëm, me mundësi për riga të dobëta të shiut.

Temperaturat më të ulëta do të lëvizin ndërmjet 6C -8C celsius, kurse më të lartat e ditës do të lëvizin ndërmjet 26C -28C celsius.

Shtypja atmosferike do të jetë në kufijt e normales me tendencë të ngritjes, lagështia relative në mëngjes 87% , gjatë ditës do të zbresë në 33%, dukshmëria horizontale mbi 15km, kurse era do të fryjë nga jugperendimi me shpejtësi 1-6m/s.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mot-i-ndryshueshem-ne-ditet-ne-vijim/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala