Momenti kur veza goditi Thaçin (VIDEO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Përpos kryeministrit të Kosovës, opozita me vezë e ka gjuajtur edhe zëvendëskryeministrin e vendit, Hashim Thaçin.

Sipas Lëvizjes Vetëvendosje, gjuajtja me vezë nuk ishe e dedikuar vetëm për Mustafën, por edhe për Thaçin.

Në videon e Kallxo.com, mund të shihet momenti kur Thaçi goditet me vezë në pjesën e dorës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/momenti-kur-veza-goditi-thacin-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala