Momenti kur Ramush Haradinaj e quan “peder” Murat Mehën (VIDEO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në videon e mëposhtme mund ta shihni momentin kur kreu i AAK-së Ramush Haradinaj gjatë mbledhjes së sotme të Komisionit për Punë të Jashtme e ka quajtur “peder” kryetarin e Komisionit Shtetëror për Shënimin e Kufirit me Malin e Zi,Murat Mehën, njofton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/momenti-kur-ramush-haradinaj-e-quan-peder-murat-mehen-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala