Momenti kur Opozita gjuajti gazin lotsjellës në Kuvend (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Opozita ka hedhur prapë gaz lotsjellës në sallën e Kuvendit të Kosovës.

Deputetet që sot kanë hedhur gazin lotësjellës janë deputetja e AAK-së, Donika Kadaj- Bujupi dhe deputeti i Vetëvendosjes Faton Topalli.

Kryeparlamentari Kadri Veseli e ka nderprerë sencën duke thirrur mbledhje të jashtëzakonshme të kryesisë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/momenti-kur-opozita-gjuajti-gazin-lotsjelles-ne-kuvend-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala