Momenti kur Latif Gashi ua kthen opozitës gazin fytyrës (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Opozita hodhi gaz lotsjellës në Kuvendin e Kosovës mirëpo për kësaj radhe edhe ata është dashur që të përjetojnë pasojat e tij.

Është deputeti i PDK-së, Latif Gashi ai i cili ka kapur gazin lotsjellës dhe ua ka hedhur “fytyrës” opozitës. Këtë mund ta shihni në videon e mëposhtme. /Zëri/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/momenti-kur-latif-gashi-ua-kthen-opozites-gazin-fytyres-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala