Momenti kur hedhet gazi lotësjellës (Video)

Autori:Gazeta Fjala

Në Kuvendin e Kosovës përvec fishkëllimave të deputetëve opozitarë, Albin Kurti nga Vetëvendosje ka hedhur edhe gaz lotësjellës.

Videon mund ta shihni këtu.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/momenti-kur-hedhet-gazi-lotesjelles/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala