Momenti i arrestimit të Xhemshit Krasniqit (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Në këtë video të publikuar në internet nga familjarë të Xhemshit Krasniqit, i arrestuar gjatë ditës nga misioni evropian për sundimin e ligjit, EULEX  nën akuzat për krime lufte, shihet një person që tërhiqet zvarrë nga policia.
Familjarët akuzojnë policinë se u maltretuan dhe u penguan ta takojnë Krasniqin pasi u arrestua./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/momenti-i-arrestimit-te-xhemshit-krasniqit-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala