Momenti i arrestimit të Donika Kadaj-Bujupit (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Sot në orët e mëngjesit është arrestuar deputetja e AAK-së, Donika Kadaj Bujupi.

Gjykata Themelore e Prishtinës dje ka lëshuar fletë arrest ndaj katër deputetëve të Kuvendit të Kosovës.

Fletë arresti është lëshuar për Albin Kurtin, Albulena Haxhiun, Donika Kadaj-Bujupin dhe Faton Topallin.

Video ketu

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/momenti-i-arrestimit-te-donika-kadaj-bujupit-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala