Momenti i arrestimit të grupit të armatosur në Lagjen e Trimave (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë ka publikuar një video të re nga momenti i arrestimit të grupit të shqiptarëve në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

Disa nga personat duken të veshur me uniforma ushtarake e disa në rroba civile.

Në video shihet edhe Sami Ukshini, i njohur me nofkën Sokoli, i cili e ka kokën e lidhur me një fasho.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/momenti-i-arestimit-te-grupit-te-armatosur-ne-lagjen-e-trimave-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala