Molliqaj sulmon shoferin e veturës zyrtare

Autori:Avdyl Pajaziti

Gazetari i Kohavsionit ka raportuar se Dardan Mollqiaj dhe disa protestues tjerë kanë ndalë një veturë zyrtare dhe kanë nxjerrë me dhunë vozitës e saj e më pastaj e kanë sulmuar duke e dëmtuar këtë veturë.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në një udhëkryqet e qendrës së kryeqytetit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/molliqaj-sulmon-shoferin-e-vetures-zyrtare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala