Molliqaj: Do të vazhdojmë protestën edhe nëse përdoren plumbat

Autori:Gazeta Fjala

Dardan Molliqaj, sekretari i përgjithshëm i VV-së, ka thënë se “ne do të vazhdojmë protestat edhe nëse Policia përdor plumba”.

“Nëse keni plumba dhe vende në burgje për të gjithë neve, vazhdoni, ne do të rezistojmë deri në fund”, ka thënë Molliqaj pas eskalimit të situatës në mbrëmje.

Policia ka arritur t’i shpërndajë protestuesit nga sheshi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/molliqaj-do-te-vazhdojme-protesten-edhe-nese-perdoren-plumbat/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala