Mjet shpërthyes në Podujevë

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës dje rreth orës 14:30 në fshatin Batllavë të Podujevës ka marrë një informatë se gjendet një mjet të dyshuar shpërthyes.

Njësiti për deminim i FSK-së dhe KFOR-it kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe mjetin e dyshuar predhë tipi L-3 35 cm kanë tërhequr në mënyrë të kontrolluar pa incidente./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mjet-shperthyes-ne-podujeve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala