Mjet shpërthyes në Fushë Kosovë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një mjet i dyshimtë shpërthyes është gjetur në një rrugë në Fushë Kosovë, nga Policia e Kosovës.
Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet përkatëse, të cilat edhe kanë larguar çantën nga ty, raporton lajmi.net.

sh1

Rastin për lajmi.net e ka konfirmuar edhe Policia  e Kosovës. Flora Ahmeti zëdhënës e PK-së, për rajoni e Prishtinës, ka thënë se ekipet përgjegjëse janë në teren dhe se po presin ekzaminimin.

t

“Rreth orë 10 kemi marr informacionin se në rrugën  “Dardania” në Fushë Kosovës, është gjetur një çante e barkarisur, ekipet policore janë në vendin ngjarjes dhe janë duke u marr me rastin.

sh1

2

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mjet-shperthyes-ne-fushe-kosove-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala