Mirë se vini në Airbus A380 me 615 vende (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Emirates ka prezantuar avionët e saj të rinj Airbus A380, me dy klase udhëtimi.

Klasi i pari është hequr për të bërë më shumë vend për klasin e biznesit dhe klasin ekonomik.

Në total do jenë 615 vende, duke sjellë një risi në aviacionin civil.

5 4 3 2

211996

/albeu.com

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/mire-se-vini-ne-airbus-a380-me-615-vende-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala