Miratohet në parim Projektligji për Buxhetin 2016

Autori:Gazeta Fjala

Deputetët e Kuvendit të Kosovës, në një seancë të jashtëzakonshme e në kushte po ashtu të pazakonshme, miratuan Projektligjin e Buxhetit të Kosovës për vitin 2016.

Deputetët e opozitës – të Vetëvendosjes, AAK-së dhe Nisma për Kosovën – nuk ishin prezentë në sallë gjatë votimit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/miratohet-ne-parim-projektligji-per-buxhetin-2016/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala