Miratohet Ligji për Shëndetin Mendor me 63 vota

Autori:Gazeta Fjala

Seanca ka filluar dhe Ligji për Shëndetin Mendor është miratuar me 63 vota pro. Kjo ndodhi pas 13 orëve e gjysmë prej kur është planifikuar të filloj seanca.

Opozita nuk ka marrë pjesë në sallën e improvizua, pasi sipas Visar Ymerit policia nuk i ka lejuar as t`i afrohen kësaj salle.

“Ky është takim ilegal, dhe asesi seancë”, tha Ymeri.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/miratohet-ligji-per-shendetin-mendor-me-63-vota/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala