Miratohet Ligji për Përgjimet

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas një debati të gjatë edhe në shqyrtim të dytë Kuvendi i Kosovës ka miratuar Ligjin për Përgjimin e Telekomunikimeve.

Me shumicë votash ky ligj është miratuar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/miratohet-ligji-per-pergjimet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala