Ministrja largohet me biçikletë pasi dha dorëheqjen

Autori:Avdyl Pajaziti

Cristian Taubira la dje detyrën e ministres së Drejtësisë në Francë. Por ndryshe nga ç’pritej, ajo ka zgjedhur të ikë me biçikletë nga institucioni se sa me makinë. Madje nuk ka ngurruar të bëjë edhe shaka.

cristine

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ministrja-largohet-me-biciklete-pasi-dha-doreheqjen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala