Ministria e Kthimit shpenzon rreth 10 mijë euro për komoditet

Autori:Gazeta Fjala

Kabineti i Ministrit për Komunitet dhe Kthim Dalibor Jevtic tani e tutje do të punojë në ambiente më komode, pasi që kjo ministri ka dhënë tender për rregullimin e këtyre hapësirave.

E gjithë kjo ministrisë do t’i kushtojë 9,775 euro dhe këto punime ministria ja ka besuar kompanise Kos-Ing nga Prishtina, që kishte ofertën me të lirë.

Kontrata pritet të nënshkruhet më 1 dhjetor./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ministria-e-kthimit-shpenzon-rreth-10-mije-euro-per-komoditet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala