Ministria e Infrastrukturës 57 mijë euro për teknologji

Autori:Gazeta Fjala

Ministria e Infrastrukturës e udhëhequr nga Lutfi Zharkut, ka vendosur të investoj në blerje të  teknologjisë së re.

Furnizim me pajisje të teknologjisë informative ministrisë së Zharkut do t`i kushtoj, 57 mijë e 834 euro, transmeton Gazeta Fjala.

Kjo ministri gjatë së mërkurës ka bërë publike njoftimin për kontratë, sipas së cilit kompani fituese është shpallur City Computers nga Prishtina  në mesin e 10 operatorëve ofertues. /Gazeta Fjala/

infra 1

infrastrukture

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ministria-e-infrastruktures-57-mije-euro-per-teknologji/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala