Ministria e Administratës mbushet me lule 

Autori:Avdyl Pajaziti

Ministria e Administrimit te Pushtetit Lokal, që drejtohet nga Ljubomir Maric do të mbushet me lule.

Kjo ministri ka hapur tender në vlerë të 1 mijë eurove për tu furnizuar me lule dhe buqeta lulesh.

MAPL do të nënshkruaj kontratën me lulishten “LABI – IRIS” nga Prishtina me 31 gusht./Gazeta Fjala/.

mapl

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ministria-e-administrates-mbushet-me-lule/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala