Minatorëve i bashkangjiten pensionistet (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Dhjetra pensionist të ndërmarrjes Trepça kanë mësyrë kombinatin në Stanterg në mbështetje të minatorëve që në mëngjes kanë ndërprerë punën.

Pensionistët po mbështesin kërkesën e minatorëve për të ditur më shumë rreth fatit të gjigandit pas diskutimeve të një dite më pare në Kuvendin e Kosovës.

image-0b213ac1c9a750c4801d0b3ff5cadd73148a59eb5a84b06d36d7dac67afcaaf2-V image-5adedc87651c1956e6392aaabe9278bca07b5e842758c20ec18465cc6d11eccb-V image-5ef4ca5ba09f8223f923290529c34c9307b740937107129669ed6a6f6b421352-V image-9faf0a14d209c940cb97564afef0c7211cc29d2883ffc1662ba983849745dc84-V image-41b25dff0857ecad1fcaa1ccfc1d8b50cc2744c7dcc7f6721e97199ade71455d-V image-250f111b86bbd26bced1ad47271b4d84c098efb5a5264aa58e697b208d69c9d1-V image-d37d1b0867c945ce055969281c9c12ccbc1ed1eaff268f0d4e97edf011ac351c-V image-cf9882982cd6f05192aac7fd40b0d2bd5e101c9ea71be3e2074de745238cea4f-V image-9581cb90f9441f8dd5ac6190af64083582d67445fd28791800acb0e48dcb2795-V image-958b5e72fe790588643a39545097b60dac9f7c131991953468af244cb4e37db5-V

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/minatoreve-i-bashkangjiten-pensionistet-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala