Milaim Zeka thotë se edhe në Kosovë ka politikanë të përfshirë në afera seksuale

Autori:Avdyl Pajaziti

“E garantoj publikun e gjere mbarshqiptare, se video te tilla ka edhe per Ilir Meten, ka edhe per Lulzim Bashen, ka edhe per Edi Ramen, ka edhe per cdo politikan andej e kendej kufirit”. Kështu shkruan në Facebook, gazetari Milaim Zeka.

Gazetari Milaim Zeka, thotë se afera seksuale, nuk ka vetëm Dritan Prifti.

Shkrimi i tij në Facebook:

Sexi i Dritan Priftit dhe hajnia e Ilir Metes

Sahere qe dikush deshmon ndonje skandal te rende hajnie ne kurrizin e popullit, prite kur del ne opinion ndonje foto, ose video sexi, ku personi i pare shantazhohet permes pornografise.

E tille eshte loja e sotme nga ana e klanit te Ilir Mites, ku i madh e i vogel ne Shqiperi, edhe jashte saje, e dine qe ai i ka tejkaluar te gjithe kufijte e vjedhjes klasike te parase publike.

Fati i tije i vetem ne kete loje te piste eshte se edhe kreret e PD-se, Sala dhe Luli me shoke, jane poaqe hajdute sa Meta. Edhe mediat, kush me shume e kush me pak, jane krijuar mbi bazen e vjedhjes dhe shantazhit.

Sidoqofte, mbeten dy gjera per tu provuar gjate diteve ne vazhdim. E para eshte kryeministri Rama, i cili nese nuk eshte i perfshire ne afera te tilla, nuk do ta pengoje ndonje prokuror qe do kete guximin t u shkoje gjerave deri ne funde. Dhe ceshtja e dyte eshte Dritan Prifti, i cili duhet t i shkoj denoncimit deri ne fund, per hire te vetdijesimit te ketij populli , i cili duhet te shikoj se kush ja ka vjedhe djersen e tije, e jo te mirret me breket e Mimozes, e cila me shume qef ka vallezuar mbi mullarin e kerrusur te ministrit Prifti.

E garantoj publikun e gjere mbarshqiptare, se video te tilla ka edhe per Ilir Meten, ka edhe per Lulzim Bashen, ka edhe per Edi Ramen, ka edhe per cdo politikan andej e kendej kufirit. Publiku i gjere, duhet ta dije qe aferat e sexit jane faktura personale, ndersa hajnit e parase publike jane faktura qe i paguan populli….

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/milaim-zeka-thote-se-edhe-ne-kosove-ka-politikane-te-perfshire-ne-afera-seksuale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala